Шановні наші батьки та учні!

Вітаємо Вас з закінченням навчального року! Він був складним для всіх: для дітей, батьків та вчителів. Але разом ми впоралися!

Під час карантину Ви навчалися на платформі дистанційного навчання й отримували онлайн консультації за допомогою Office 365, додатком Teams. Ми і надалі наполегливо будемо працювати над вдосконаленням цих та інших інструментів для дистанційного навчання. Наш ліцей – чи неєдиний навчальний заклад (у всякому разі, у місті та області), який розробив єдину систему безоплатного надання освітніх послуг, де можна було отримати пояснювальний матеріал, домашнє завдання, відповідну оцінку та зворотній зв’язок з кожного предмета та з кожним вчителем. Зрозуміло, що мали місце технічні збої та певні труднощі, але ми вчимося разом з Вами.

Підсумовуючи роботу школи за 2019-2020 навчальний рік, хочемо отримати від Вас відвертий зворотній зв’язок, що ще треба нам зробити для покращення нашої подальшої сумісної роботи. Це вкрай необхідно нам і Вашим дітям.

Дуже прикро, що вустами Шелудько К.С. розповсюджуються плітки, що Ви отримували ці послуги за кошти і, навіть, перераховували їх на особисту картку директора школи. Тому просимо Вас відповісти, як мінімум, на два питання:

Чи слачували Ви кошти за користування цими освітніми послугами?

Що треба змінити і покращити в інструментах дистанційного навчання?

З повагою,

педагогічний колектив Академічного ліцею