Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/template-parts/content/content-page) is not within the allowed path(s): (/home/academly/academlyceum.zp.ua/www:/home/academly/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/academly/academlyceum.zp.ua/www/wp-content/themes/brite/inc/vendor/colibriwp/themebase/src/View.php on line 51

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.17.1″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.17.1″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.17.1″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.17.1″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” text_font_size=”18px” sticky_enabled=”0″]

Пам’ятка батькам

Щоб стати для дитини помічником і наставником у навчанні, дорослий повинен пам’ятати:

    • Дитина дошкільного віку сприймає лише ігрове навчання, у якому активну участь беруть батьки.
    • Навчання має бути систематичним: краще 10-15 хвилин щодня, ніж 1-2 години у вихідні дні.
    • Необхідно враховувати принцип від простого до складного, тобто неможна відразу навчити дитину всього, що знає та вміє дорослий, кожний новий елемент додається поступово, коли попередні знання та уміння вже засвоєно.
    • Не забувайте оцінювати успіхи, а вразі невдачі схвалюйте дії дитини словами: «Якби ти зробив так (показати, пояснити), то було б ще краще».
    • Заняття та ігри з дитиною слід проводити в невимушеній обстановці, наприклад по дорозі в дитячий садок («Що змінилося?»).
    • Пам’ятайте! Діти емоційно чутливі, тому якщо ви не бажаєте гратися або погано почуваєтеся, краще відкладіть заняття. З поганим настроєм не грайтеся з дитиною, оскільки користі це не принесе. Ігрове спілкування має бути цікавим для малюка і для вас. У цьому випадку створюється позитивна атмосфера для засвоєння нового й подальшого розвитку малюка.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]